O mnie

Uważam, że dobry coaching jest pod wieloma względami jak garnitur szyty na miarę - pomaga zbudować pewność siebie i wydobyć na światło dzienne nasze najlepsze cechy, pomaga światu zobaczyć nasze najlepsze “ja”.

Dlatego zapraszam Cię do mojego Atelier Zmian i Rozwoju - gdzie Klasyka, jakość i rzetelność są wartościami, na których opieram głęboką i transformacyjną pracę z moimi Klientami opartą na nowoczesnym coachingu i treningu mentalnym.
Ich unikalne połączenie, wsparte moim kilkudziesięcioletnim doświadczeniem biznesowym pozwoliło mi stworzyć własną, autorską metodę rozwojową, dzięki której moi Klienci odzyskują Siebie i swoje Życie.

Każda sesja jest unikalna, dopasowana jest do Twoich potrzeb i opiera się na twojej osobowości.
Nie używam socjotechnik ani metod pochodzących z MLMów. Opieram się na coachingu i treningu mentalnym, uczciwie pokazując Ci, jakie jest twoje środowisko, jak ono definiuje problemy a tym samym kształtuje twoją postawę. Wskazuję Ci możliwe ścieżki rozwoju i sposoby dotarcia do Twojego celu.
Jednak drogę pokonujesz już sam. Ja towarzyszę Ci i wspieram.
To Twoje życie i Twoja praca - zawalcz o nie.

Skontaktuj się

Józef Nocoń – od 1993 roku przedsiębiorca, udziałowiec, inwestor, szkoleniowiec. Ukończyłem studia inżynierskie oraz magisterskie, posiadam tytuł magistra zarządzania i marketingu oraz Executive MBA.
Mam również certyfikat trenera mentalnego, certyfikat konsultanta kryzysowego do udzielania pierwszej pomocy psychologicznej, międzynarodowy certyfikat konsultanta DISC D3, jestem także certyfikowanym coachem i mentorem (jako coach jestem dodatkowo obecnie w trakcie akredytacji ICF).